KONTAKT

Võta julgesti ühendust!

REVIN GRUPP OÜ
Kastani pst. 10, Rakvere 44307, Lääne-Virumaa
Reg. nr. 11896241
Mikk Jalak
Eelarvestusosakonna juht
+372 5044 590 mikk@revingrupp.eu
Andres Tärno
Eelarvestaja
+372 5299 172 andres@revingrupp.eu
Silver Nurmsalu
Projektijuht, Ehitusjuht tase 6, Referentsid: Rakvere tervisekeskuse ehitus; Kose spordimaja rekonstrueerimine; Alavere koolimaja rekonstrueerimine; Rakvere Teatri kinomaja ehitus.
+372 5662 1411 silver@revingrupp.eu
Rando Tikkerber
Projektijuht
+372 5901 3553 rando@revingrupp.eu
Erkki Stepanov
Projektijuht, Ehitusjuht Tase 6, Referentsid: TTÜ Põlevkivi kompetentsikeskuse ehitus; Mäetaguse hooldekodu ehitus; Jõhvi tegevväelaste kasarmu ehitus
+372 5110 117 erkki@revingrupp.eu
Piret Umbaed
Raamatupidaja
+372 3220 238 info@revingrupp.eu
Gerli Madisson
Kinnisvaraarenduse projektijuht
+372 5141 973 gerli@revingrupp.eu
Käbi Kreisman
Projektijuhi abi
+372 5819 2288 k2bi@revingrupp.eu
Andre Liiva - Diplomeeritud ehitusinsener, tase 7
Projektijuht. Referentsid: Maxima XXX kaupluse ehituse projektijuht, 7200m2; Hotell Lietuva/Radisson Blu (Vilnius, Leedu) laienduse ehituse projektijuht, 11300m2,
+372 5092 323 andre@revingrupp.eu
Tauno Proosa
Töödejuht
+372 5168 046 tauno@revingrupp.eu
Tristan Rehelem
Objektijuhi abi
+372 5648 6112 tristan@revingrupp.eu